Disney XD

Forum o Disney XD.


#1 2012-12-29 17:38:58

ajsztan007

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-12-29
Posty: 2

propozycja

Czy możecie przywrócić wojownicze żółwie ninja 2003 do Disney XD ?

Offline

 

#2 2017-04-26 17:50:27

Tomekrol1337

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2017-04-26
Posty: 2

Re: propozycja

Hey wszystkim, mam taką sprawę otóż zauważyłem że odcinki serialu: Star Butterfly: kontra siły zła jest bardzo mało odcinków(1 odcinek raz dziennie) a jakiś czas temu było w weekendy po 4/3 odcinki co powinno tak być ale nwm co nagle się stało że dinsey XD przestało prawie puszczać tego serialu.Bardzo proszę Disney XD żeby zaczęli więcej odcinków ze star butterfly: kontra siły zła.Jeśli nie macie miejsca na więcej odcinków to nalegam abyście jakiegoś się pozbyli może takiego który ma najmniej oglądalności,wolałbym aby już nie było: Główka pracuje,Misja Lanfeusta,Sadzone jaja,Strange Hill High,Timon i Pumba,Star wars: przygody Freemakerów(według mnie te star wars przygody freemakerów powinny być usunięte ze względu na to że psuje to nastrój i klimat ze starych star wars'ów w takim filmowym klimacie który mi się podobał zresztą za dużo już ostatnio tych star wars'ów lego ma bezsensu fabułę itp). oraz jeszcze Strażnicy galaktyki(po prostu nie podoba mi się ten serial ale każdy ma swoje zdanie nie?). PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ ZE STRONY MODERATORÓW/ADMINÓW ALBO NAWET OD DISNEY XD jeśli się da. Mam nadzieję że disney XD da szanse się wykazać nowemu serialowi: Star Butterfly: kontra siły zła powinni dać więcej odcinków z tego serialu i wgl. Z góry dziękuje za uwagę możecie się skontaktować się ze mną na poczcie interi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnoclegi z wyżywieniem na Mazurach superkreskowki.pl Sylwester nad morzem